apie mus straipsniai produktai komercija partneriai kontaktai
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ
    į pradžią
Ortopediniai gaminiai:
     Goustė
     "Ar sveikos?"
     Eleganta
     Termolux
     Otita
     Diana
     Tarpupirščiai
     Ortopėda
     Dekabita
     Pelotai
     Šlapimo surinktuvai
     Vaistų dėžutė
Kiti gaminiai:
     Kepimo formos
     Techninės detalės


"DIANA"

Šaldantys kosmetiniai akiniai

Šaldantys akiniai naudojami kosmetinėms procedūroms, kaip priemonė, mažinanti paakių pabrinkimą, apie akis atsirandančias raukšleles, akių nuovargį ilgai dirbant su kompiuteriu, žiūrint televizorių ar skaitant.

Akiniai pagaminti iš mėlynos, skaidrios, elastiškos PVC plėvelės, nekenksmingos žmogaus sveikatai, leistos naudoti medicinoje.

Naudojimas

Prieš naudojimą atkemšamas kamštelis, esantis apatiniame akinių kamputyje, ir pro atvirą angelę į juos burna pripučiama oro tiek, kad akiniai išsipūstų, kadangi plėvelė iš vidaus gali būti sulipusi. Atitraukus lūpas, iš akinių išleidžiamas oras ir pro tą pačią angelę į akinių vidų pripilamas šaltas, virintas vanduo. Vandenį rekomenduojama keisti bent kartą per savaitę !

Prieš kosmetinę procedūrą rekomenduojame akinius atšaldyti šaltu tekančiu vandeniu iki +10- 12oC ar trumpai palaikyti šaldytuve, atšaldant iki nurodytos temperatūros. Atšaldytus akinius 5- 7 min. uždėkite ant veido taip, kad jie priglustų prie akių ir kaktos.

Nešaldykite akinių šaldytuvo šaldymo kameroje ! Šalti akiniai, o ypač sušalę į ledą, uždėti ant akių, sukelia nemalonų akiduobių ir kaktos skausmą, taip galima po akiniais nušalti veido odą. Įsigijus dvejus akinius, galima atlikti termokontrastines kosmetines procedūras: vieni akiniai atšaldomi iki +10 - 12oC, o kiti pašildomi iki + 39- 42oC. Akiniai ant akių dedami pakaitomis: pradžioje šalti, po to šilti. Procedūra kaitaliojama keletą kartų ir užbaigiama šiltų akinių uždėjimu.

Ryte atlikusi šaltą veido procedūrą turėsite giedrą ir žvalią nuotaiką visą dieną !


į viršų
"PLĖTRA"
dizainas: mamaika