apie mus produktai komercija partneriai kontaktai
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ
    į pradžią
Ortopediniai gaminiai:
     Guostė
     "Ar sveikos?"
     Eleganta
     Tarpupirščiai
     Ortopėda
     Dekabita
     Pelotai
     Vaistų dėžutė
Kiti gaminiai:
     PJOVIMAS  LAZERIU
     Techninės detalės


PLĖSTUVAS PĖDOS TARPUPIRŠČIUI

(Hallux valgus)

žemi- siauri
aukšti- siauri
žemi- platūs
maži- plokšti

Naudojamas gydant kojų pėdų didžiųjų pirštų iškrypimą (Hallux valgus), palaikyti taisyklingą jų padėtį.

Plėstuvas pagamintas iš elastingos silikoninio kaučiuko masės. Ši medžiaga visiškai nekenksminga žmogaus sveikatai, atitinka griežtus medicinos ir higienos reikalavimus, atspari prakaitui, karštam vandeniui (100oC), muilui.

Galimi šeši plėstuvų variantai pagal aukštį ir plotį : žemi- siauri, aukšti- siauri, žemi- platūs, aukšti- platūs, maži- plokšti ir tarpupirščiai su žiedeliu.

Naudojimas

Plėstuvas įdedamas į tarpupirštį taip, kad jo storoji pleišto pusė būtų tarp pirštų galų (arčiau nago). Rekomenduojama nuolat nešioti plėstuvą tarpupirštyje. Jeigu pėda su įdėtu plėstuvu netelpa avalynėje, plėstuvą įdėkite į tarpupirštį ir apsiaukite kambarinę avalynę. Būtinai įdėkite plėstuvą tarpupirščiams nakčiai.

Plaudami kojas, nuplaukite plėstuvą karštu vandeniu su muilu. Jei kojos labai prakaituoja, plėstuvą rekomenduojama apsukti vienu minkšto medvilninio audinio sluoksniu ir įspraustiį tarpupirštį.

Plėstuvas pėdos tarpupirščiui yra individualaus naudojimo. Jei juo naudojasi kitas asmuo, prieš naudojant plėstuvą būtina pavirinti verdančiame vandenyje ne mažiau 10 minučių.

Mankštelė pėdos pirštams

Rekomenduojame ryte ir vakare daryti trumpą pėdos pirštų mankštelę:
Vienos rankos pirštais suimkite į saują keturis mažesniuosius pirštus, o kitos rankos pirštais didįjį pėdos pirštą stenkitės atitraukti įšoną – praskėsti, kol pajusite skausmą. Palaikykite keletą sekundžių praskėstą pirštą ir paleiskite. Pratimą pakartokite keletą kartų. Pamasažuokite rankomis pėdos didžiojo piršto sąnarį.

Pėdos pirštų tiesintojai

Naudojami gydant pėdos pirštų patologiją, kuomet pirštai riečiasiį pado pusę ir minantį pagrindą remiamasi ne pirštų pagalvėlėmis, o pirštų galiukais ir nagais.

Pirštų tiesintojus po pėda rekomenduojama nešioti kol išnyks pirštų patologija.


Pakulnės ir tarpupirščiai - atsisųsti kainininką

į viršų
"PLĖTRA"
dizainas: mamaika