apie mus straipsniai produktai komercija partneriai kontaktai
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ
    į pradžią
Ortopediniai gaminiai:
     Goustė
     "Ar sveikos?"
     Eleganta
     Termolux
     Otita
     Diana
     Tarpupirščiai
     Ortopėda
     Dekabita
     Pelotai
     Šlapimo surinktuvai
     Vaistų dėžutė
Kiti gaminiai:
     Kepimo formos
     Techninės detalės


"TERMOLUX"


Šildyklė– šaldyklė "Termolux" naudojama medicinos praktikoje šalčio bei šilumos terapijai ir atstoja ledo kompresus, susimušus raumenis ar kitaip susižalojus buityje, treniruotėse, sporto varžybose. Pakaitinta šildyklė “Termolux” dedama kaip šiltas kompresas įvairaus pobūdžio skausmams malšinti.

"Termolux" gaminama iš spalvotos, elastingos plėvelės apvalkalo, pripildyto vandens - druskos tirpalo, kuris paruošiamas tokiu būdu: paimkite 0,5 litro geriamo vandens ir įdėkite į jį 2 šaukštus valgomosios druskos. Užvirinkite tirpalą. Jį ataušinę, plona srovele supilkite į apvalkalą (maišelį), ir užkimškite kamšteliu. Tirpalas negenda netgi daug kartų šildomas karštame (iki 80oC) vandenyje arba šaldomas šaldytuve iki 4oC.Šioje temperatūroje skystis dar nevirsta ledu, o apvalkalas lieka ganėtinai elastingas.

Jeigu "Termolux" ilgai išbuvo šaldytuvo šaldymo kameroje žemesnėje kaip 4oC tamperatūroje ir skystis sušalo į ledą,šaldyklės smarkiai nelankstykite, nes sušalęs apvalkalas gali sulūžti ! Tačiau skystis, sušalęs į ledą, nesugenda.

"Termolux" gaminama iš tokių medžiagų, kurios leidžiamos vartoti medicinoje ir yra visiškai nekenksmingos vartotojui. Šildyklė- šaldyklė yra aprobuota ir leista naudoti Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos. Gaminio TS 3212406-05-94.

Esant nepažeistam apvalkalui, "Termolux" tinka ilgam naudojimui.

KAIP IR KUR NAUDOTI “TERMOLUX” ?

ŠALČIO TERAPIJA

"Termolux" nuolat laikykite šaldytuve, ne mažesnėje kaip 4oC temperatūroje. Netikėtai susižaloję – labai susimušę raumenis, išsinarinę sąnarį, pasitempę sausgysles, atsiradus poodinėms kraujosrūvoms, smarkiai susitrenkę galvą - nedelsdami užsidėkite “Termolux” ant sužalotos vietos.

Nedėkite labai šaltos šaldyklės, ypač sušalusios į ledą, ant skaudamos vietos be plono medžiagos ar minkšto popieriaus pasluoksnio: dėl gana greitos šilumos kaitos kūnas po šaldykle gali nušalti.

Elastinga ir šalta "Termolux" šaldyklė gana gerai apgaubia skaudamą kūno vietą ir ją šaldo daug efektyviau, nei tradicinis ledo kompresas.

Šaltis sukelia kraujagyslių spazmus, sulėtina kraujotaką, todėl šaltą kompresą laikykite ne ilgiau kaip 5- 10 minučių, darydami 2- 3 min pertraukas.

Susižaloję visais atvejais kreipkitės į gydytoją !

ŠILUMOS TERAPIJA

Šilumos tarapija dažniausiai taikoma reabilitaciniu periodu po gipso tvarsčių, amputacijų, insultų, esant kontraktūroms, fantominiams skausmams, radikulitams, neuritams, raumenų ir sąnarių uždegimams po traumų, vaikams, sergantiems cerebraliniu paralyžiumi.

Šilumos poveikis efektyviai malšina skausmą, tinimus, slopina uždegiminius procesus, gerina periferinę kraujotaką ir mikrokapiliarų pralaidumą.

Atlikdami šilumos terapines procedūras panardinkite “Termolux” į indą su vandeniu ir pašildykite iki +40- 42o C, maždaug 3- 5 minutėms.

"Termolux" šildyklė, naudojama šilumos terapijai, visiškai pakeičia parafino kompresus.

Dėl šilumos terapijos būtinai pasikonsultuokite su Jus gydančiu gydytoju.

BUITYJE

"Termolux" galima naudoti kaip šaldymo ar šildymo priemonę.

Norėdami greičiau atitirpinti apledėjusią šaldytuvo šaldymo kamerą, 3- 5 min. palaikykite "Termolux" karštame + 70o C vandenyje ir įdėkite į išjungto šaldytuvo kamerą. Šildyklę laikykite ant šaldytuvo šaldymo kameros dugno, paskui priglauskite priešonų. Ištirpusio ledo vandenį surinkite į indą: juo naudinga palaistyti kambarines gėles arba papildyti nugaravusį automobilio akumuliatorių.

Naudokite "Termolux" kaip kelioninį šaldiklį. Išsiruošę savaitgaliui į iškylą ar kolektyvinį sodą, pasiimkite "Termolux", atšaldytą (arba sušaldytą į ledą) šaldytuvo šaldymo kameroje. Padėkite ją prie greitai gendančių, nuo šilumos tyžtančių maisto produktų (kūdikio maisto, sviesto, žele, kepinių su kremu ir kt.) arba tarp gaivinančių gėrimų butelių:šiltą dieną juos maloniau gerti.

Kad Jums būtų patogiau, patariame įsigyti keletą mūsų gamybos šildyklių– šaldyklių "Termolux".


Būsime dėkingi ir atsižvelgsime į Jūsų pastabas.


į viršų
"PLĖTRA"
dizainas: mamaika